język polski english language

Praca

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: głównie województwo małopolskie

Główne zadania i obowiązki:

• Wykonywanie instalacji elektrycznych
• Pomiary eksploatacyjne
• Montaż instalacji niskonapięciowych. (Alarmy, CCTV, SAP)

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe
• Czytanie planów technicznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
• Samodzielność
• Prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w zgranym doświadczonym zespole
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: krzysztof.trojak@elektroprogress.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.